מילוי קמטים הפך בשנים האחרונות לאחד הטיפולים הקוסמטיים הפופולאריים ביותר וזאת בשל יתרונותיו הבולטים מאחר ומדובר בשיטה יעילה, עם אחוז סיבוכים נמוך ביותר ותופעות לוואי קצרות טווח המעניקה לפנים מראה צעיר ורענן.

טיפולי מילוי קמטים מהווים, לעיתים, קרובות תחליף ראוי לניתוחים פלסטיים שונים בפנים, בייחוד מתיחות מצח והרמת גבות. מתיחת פנים אינה מעלימה קמטי הבעה עמוקים כמו הקמטים שבצידי האף, ולכן במקרים רבים יש צורך בטיפול מילוי קמטים גם לאחר הניתוח.
היתרון של טיפול מילוי קמטים הוא שמדובר בתהליך לא פולשני וכמעט חסר כאבים, בנוסף, הטיפול מאפשר לאדם לחזור לפעילות מלאה מיד לאחריו, בניגוד לניתוח אשר מצריך תקופת החלמה. לאחר מילוי קמטים לא נותרות צלקות והסיכונים הכרוכים בו הם אפסיי, כאשר מתיחת פנים עלולה לגרום לבעיות רבות, כגון שיתוק בפנים, וההחלמה ממנה היא תמיד איטית וכואבת. בנוסף, טיפול מילוי הקמטים משמר את המראה הטבעי ואינו  משנה את תווי הפנים.

טיפול מילוי קמטים נעשה באמצעות חומרי מילוי זמניים כגון: באמצעות זריקות קולגן (הזרקת קולגן), זריקות חומצה היאלורונית והעלמת קמטים באמצעות שומן (הזרקת שומן עצמי). מילוי קמטים באמצעות חומרים אלו, מאפשר קבלת תוצאות מוצלחות בצמצום קמטים, מניעת קמטים, העלמת ומניעת קמטים.
הטיפול נמשך מספר דקות, ללא כאבים והתוצאות מיידיות. ניתן לחזור לשגרה מייד בתום הטיפול.

הלקוחות המרוצים

אנו גאים בשירותנו