לטכניקת המזוטרפיה תפקיד חשוב בשירות הרפואה האסתטית. מדובר בטיפול אנטי אייג'ינג שתורם רבות להצערת העור ולמראה בריא ורענן של העור באזורי הגוף החשופים לנזקים כתוצאה מקרית השמש ומגורמים סביבתיים אחרים.

הטיפול במזוטרפיה למעשה מונע את התייבשות והזדקנות העור וגורם להצערתו ולשיפור הקולגן שאנו מאבדים עם הגיל. הטיפול נחשב לשיטה אפקטיבית ביותר להחזרת איזון הלחות בעור, לשמירת הזוהר, להחזרת מצב הקולגן בעור שנים אחורה ולהחייאת העור מחדש. לאחר סידרת הטיפולים העור שטופל "חוזר" 7-10 שנים לאחור מבחינת ייצור הקולגן. הטיפול משמר את המטבוליזם של העור, מונע יובש, מסייע בהגברת ייצור הקולגן, מסלק קמטוטים, מקטין קמטים גדולים,ממצק את העור ומונע את הזדקנותו.

במהלך טיפול מזוטרפיה מוחדרות לעור מיקרו-טיפות של נוסחת בריאות המכילה תערובת של רכיבים פעילים. קיימות נוסחאות שונות אך רובן מכילות ויטמינים, מינרלים, חומצות אמינו, חומצות גרעין, נוגדי חמצון שונים, קו-אנזימים ובעיקר חומצה היאלרונית.
במהלך הטיפול מוחדר החומר אל תוך העור באמצעות מחט דקיקה או בעזרת אקדח משוכלל שפותח בדיוק לצרכים אלו. השיטה מותאמת לסוג העור ולתוצאות המצופות.

האזורים המטופלים במזוטרפיה הם בד"כ אלה החשופים לשמש: פנים, צוואר, מחשוף (דה-קולטה), ידיים, אם כי ניתן לטפל גם באזורים אחרים של הגוף. מדובר בטיפול תחזוקתי קבוע שניתן לשלב עם טיפולים אחרים כמו פילינג, חומרי מילוי, בוטוקס ועוד. הטיפול מתאים לכל סוגי העור למעט עור דלקתי וניתן ואף רצוי להתחיל בטיפול כבר מגיל 25.

הטיפול מתאים לכל סוגי העור (למעט מצבי אקנה ודלקת), לגברים ונשים כאחד.
הטיפול אינו גורם לכל תופעות לוואי.
הטיפול המזוטרפי הוא אחד הטיפולים המתקדמים ביותר בעולם בתחום האסתטיקה של הפנים אשר נעשה ללא כל התערבות כירורגית.

הלקוחות המרוצים

אנו גאים בשירותנו