מתיחת פנים בישראל התאפשרה עד עתה באמצעות ניתוח בלבד. שיטה מהפכנית שאושרה לאחרונה מאפשרת את הטיפול באמצעות חוטי קפרולק נספגים ללא התערבות כירוגית.

ככל שאנו מתבגרים חלים שינויים מבניים מורכבים ברקמות הפנים שלנו. עם השנים הולכים ומתמעטים סיבי הקולגן והאלסטין ואיכותם יורדת, העור נעשה דק, רפוי ולא גמיש. גם כוח המשיכה משפיע על צניחת הרקמות והתוצאה היא שהרצועות התומכות שמקבעות את העור לרקמות התת עוריות מתרופפות וגורמות לצניחת רקמות הפנים כלפי מטה ולעבר מרכז הפנים מה שיוצר אצל רבים מאתנו אובדן נפח בעצמות הלחיים ומראה פנים מוארך ומלבני שמאפיין פנים מבוגרות.

כיום, ישנה שיטה חדישה המחליפה את הניתוח הכירוגי הקלאסי והיא נקראת אפטוס אקסלנס. ד"ר יוליה פרנקין, היא אחת הרופאות היחידות בארץ המבצעת את הטיפול הזה מסבירה ש"מדובר בשיטה שפותחה לפני כ-15 שנים והיא נועדה למתיחת עור הפנים והגוף. הטיפול מתבצע בעזרת חוטים דקיקים העשויים קפרולק וחומצה לקטית שמרימים ומותחים את הרקמות הרכות של עור הפנים.
לאחר הטיפול החוטים נשארים בתוך העור למשך שנה וחצי ונספגים לבד בתום התקופה. במהלך התקופה בה נמצאים החוטים מתחת לעור, הם מונעים את פעולת כוח המשיכה ומחזיקים את העור מתוח. בנוסף, סביב לחוטים מיוצרים חוטי קולגן שנשארים גם לאחר התמוססותם ולכן האפקט של הטיפול נשאר עד חמש שנים".

הטיפול מבוצע בהרדמה מקומית בלבד וללא התערבות כירורגית. התוצאות נראות מייד לאחר הטיפול וניתן לחזור מיידית לשגרה.
הטיפול מאוד פופולארי באזור הפנים ומתאים גם לטיפול באזורים נוספים כמו הצוואר, הרגליים, הידיים, הבטן וכל אזור בו יש עודף עור קל. 
לפגישת ייעוץ בחינם עם ד"ר פרנקין צלצלו עכשיו. 

הלקוחות המרוצים

אנו גאים בשירותנו